13.02.2016 18:18:09

Ronaldo tokrat ni potreboval veliko, mojstrovina že na začetku (video)

Real iz Madrida je doma premagal Athletic iz Bilbaa, eden od junakov zmage kraljevega kluba pa je bil tudi Cristiano Ronaldo.

Real iz Madrida ostaja v igri za naslov španskega prvaka. Četa Zinedina Zidana se je tokrat doma pomerila z Athleticom in gostom iz Bilbaa zabila štiri gole. To je bilo dovolj za zmago s 4:2, pomembno vlogo pri treh osvojenih točkah je prispeval Cristiano Ronaldo. Portugalec se je dvakrat vpisal med strelce, prvič že malce po začetku tekme. V tretji minuti je zadel za 1:0, njegov uvodni zadetek na tekmi je bil prava mojstrovina.

Kasneje sta za domače zadela še James Rodriguez in Toni Kroos, nakar je Ronaldo v 87. minuti z igralcem manj (izključen je bil Raphael Varane) v polno meril še za 4:1.

Real zdaj za vodilno Barcelono zaostaja le za točko, čeprav je res, da imajo Katalonci dve tekmi manj.