liz
liz
08.11.2015 21:25:00

Ramos spektakularno zadel in moral z igrišča (video)

V zadnji tekmi 11. kroga španskega prvenstva se pravkar merita Sevilla in madridski Real, po uri igre pa Andaluzijci vodijo z 2:1.

Gostje so povedli sredi prvega polčasa, ko je v polno meril Sergio Ramos. Kapetan galaktikov je domačo mrežo načel na spektakularen način, saj je po kotu, ki ga je izvajal Isco, žogo s približno trinajstih metrov s škarjicami poslal v spodnji levi kot domačih vrat.

Ne glede na to, da je bil zadetek res izjemen in da je Real z njim povedel, pa strelec ni imel razlogov za zadovoljstvo. Ob tem je namreč zelo nerodno padel na ramo in moral predčasno z igrišča. Na travnati površini je zdržal še deset minut, nato pa svoje mesto prepustil Raphaelu Varanu. Za kako resno poškodbo gre, bodo pokazali dodatni zdravniški pregledi.