01.11.2015 12:54:33

Če z desno ne gre, pa z levo (video)

Na včerajšnjem torinskem derbiju med Juventusom in Torinom so gledalci prišli na svoj račun.

Tekma velikih rivalov je namreč postregla z nekaterimi odličnimi potezami in izjemno dramatičnim zaključkom, ko so črno-beli šele v 93. minuti preko Juana Cuadrada prišli do zmage z 2:1.

Za staro damo se je dvoboj začel sanjsko, že v 19. minuti jo je v vodstvo popeljal Paul Pogba, ki je zabil prekrasen zadetek (ponujamo vam ga v spodnjem videoposnetku), toda v drugem polčasu je Torino uspel izid izenačiti.

V polno je meril izkušeni italijanski branilec Cesare Bovo, ki je najprej z desno nogo izvedel prosti strel, toda zadel svojega soigralca v živem zidu, a se je na njegovo srečo žoga odbila nazaj na njegovo levico, s katero je neubranljivo sprožil proti vratom Gianluigija Buffona in ga s topovskim strelom tudi premagal.

Zadetek Bova si lahko ogledate v priloženem videoposnetku.