jb
05.09.2014 20:48:04

Eterović dočakal prvega

Stari znanec slovenskih zelenic Mate Eterović se je prvič po slovesu od Rudarja vpisal med strelce.

Mate Eterović, ki je donedavnega gole zabijal v dresu Rudarja (bil je tudi prvi strelec Prve lige Telekom Slovenije v pretekli sezoni), je po selitvi Iran tam le dočakal svoj prvi gol. Ki je bil, zanimivo, tudi prvi gol Paykana v novem tekmovalnem letu! Novi iranski prvoligaš bi si želel boljšega začetka; v šestih krogih je zbral le tri točke, ob tem pa ni zabil niti enega zadetka. No, na tekmi s Fooladom se je tudi to spremenilo. Paykan je po 576 minutah prekinil strelski post in zabeležil tudi zmago z 1:0.

Kot rečeno, junak Paykana je bil Dalmatinec, ki je obračun sedmega kroga odločil z golom v 36. minuti tekme.