05.04.2024 08:22:00

Ušel iz igrice! Uh, kako se je poigral z Bogdanovićem, to je trojka, ki je zažgala splet! (video)

Luka Dončić se je z Dallasom veselil 46. zmage v letošnji sezoni lige NBA.

Dallas je z zmago nad Atlanta Hawks s 109:95 obranil peto mesto v razvrstitvi zahodne konference, ki mu zagotavlja neposredno uvrstitev v končnico. Slovenec Luka Dončić je v domači dvorani American Airlines Centra končal pri 25 točkah, 12 skokih in osmih podajah, začelo pa se ni ravno po njegovih pričakovanjih.

Šele drugič v karieri v prvi četrtini ni zadel koša. Kandidat za najkoristnejšega igralca lige in vodilni strelec lige je v drugi četrtini dosegel 16 zadetkov, s čimer je serijo desetih zaporednih točk sklenil z neverjetno trojko v zadnjih sekundah prvega polčasa za vodstvo Dallasa s 65:57.

Če se vam posnetek spodaj ne prikaže, potem si ga lahko ogledate tudi na TEJ POVEZAVI.