06.11.2023 07:19:41

Sodniki brez milosti do Dončića, on pa ... Vsi govorijo o tej zgovorni Lukovi reakciji! (video)

Luka Dončić je prejel še drugo tehnično v letošnji sezoni.

Na šesti tekmi sezone je Luka Dončić prejel že svojo drugo tehnično napako. Bilo je v zadnji četrtini tekme, ko je zvezdnik Charlotte LaMelo Ball prodrl pod koš, sodniki pa so ocenili, da je Dončić naredil osebno napako. Slovenski zvezdnik se s tem ni strinjal, zato je protestiral pri sodnikih, a kot že tolikokrat prej, niso pokazali usmiljenja. Ravno nasprotno. Dončić je dobil tehnično napako, kaj pa si misli o odločitvi sodnikov, pa je pokazal z zelo zgovorno reakcijo, ki si jo lahko ogledate spodaj ...

Dallas je sicer po odličnem drugem polčasu tekmo proti Charlotte Hornets dobil s 124:118, Dončić pa je dvoboj končal s 23 točkami, 12 skoki in devetimi podajami.