06.01.2023 06:26:29

Drama! Kaj se dogaja z Dončićem?! Držal se je za prsni koš, noro kašljal ... (video)

Dallas po sedmih zaporednih zmagah ni uspel premagati Bostona.

Po tem, ko je Dallas nanizal velikih sedem zaporednih zmag, je bilo sanjskega niza konec proti eni od najboljših ekip lige, Bostonom. Ta je bil boljši s kar 124:95 in je povsem povozil Teksačane.

Bolj kot poraz pa navijače Dallasa skrbi zdravstveno stanje Luke Dončića. Ta je bil tokrat izjemno skromen pri metu, saj je zadel le sedem metov iz igre, od tega ni niti enkrat uspel zadeti za tri točke. Ustavil se je pri 23 točkah, 9 skokih in 3 asistencah. Dodati velja, da je igral le tri četrtine, nato pa je ostal na klopi.

Med tekmo se je nekajkrat prijel za levi gleženj, navijači pa je zaskrbelo, ko se je držal za prsni koš in začel močno kašljati.