07.02.2021 07:17:23

UMAZANA igra DONČIĆA?! Slovenec tarča ostrih kritik in ŽALJIVK zaradi TE POTEZE! Poglejte ... (video)

Luka Dončić je prikazal eno najboljših predstav v ligi NBA in pomagal Dallasu do zmage nad Golden Statom.

Luka Dončić se je z Dallasom še drugič v nizu pomeril z Golden Statom, po bolečem porazu, ki ga je Mavericksom pred dnevi zadala ta ekipa, pa so bili tokrat bolj zadovoljni v taboru slovenskega zvezdnika.

Dallas je po izjemni predstavi Luke Dončića slavil s 134:132, za gostitelje je Slovenec v 38 minutah izenačil svoj rekord rednega dela lige NBA in dosegel 42 točk ter zbral še 11 podaj in sedem skokov. Ob tem je dokazal, da se je od tekmecev naučil tudi nekaj trikov. Kar precej se je govorilo o prekršku, ki ga je izsilil pri metu za tri točke. Andrew Wiggins je skočil, da bi blokiral poskus Slovenca, ta pa se je odrinil naprej in dobil, kar je žele. Zaradi tega si je prislužil številne kritike, hkrati pa so se mu na družabnih omrežjih postavili v bran, saj to po drugi strani to lahko brez očitkov počnejo James Harden, Steph Curry in ostali zvezdniki lige.