24.11.2019 22:40:11

NORIŠNICA na Houston - Dallas! Glejte, kaj se dogaja na teksaškem derbiju, DONČIĆ JE ...

Izjemna tekma v prestolnici vesoljske industrije.

Dallas Mavericks so prvi polčas proti Houston Rockets, eni najboljših ekip v ligi, dobili s kar 78:60. Skoraj 80 točk v enem polčasu, torej, kar neverjetnih 45 v prvi četrtini, skupno v ritmu skoraj -pozor - 160 točk na tekmo! Dallas igra zelo dobro in navdušuje evropsko občinstvo, ki si tekmo končno lahko ogleda ob zanj normalni uri. Blesti pa seveda tudi Luka Dončić, ki je ponovno pri svojih številkah. V tem norem prvem polčasu je dosegel 17 točk in ponovno meri na več kot 30 ob koncu tekme.

Janes Harden je prvi polčas končal z 21 točkami, a tudi z veliko frustracijami in zgrešenimi napadi. Tako on kot Dončić imata kar 3 osebne napake, pri čemer pa se je Luka večkrat pritoževal, da sodiniki favorizirajo superzvezdnika na drugi strani.