15.04.2015 08:50:35

Končnica brez bratov Dragić

Ekipa Los Angeles Clippers je v gosteh premagala Phoenix Suns s 112:101, s tem pa je Phoenix končal sezono in ostal brez končnice tako kot tudi Miami Heat.

Ekipa bratov Dragić sicer tokrat ni igrala, ker pa je Indiana Pacers po dveh podaljških premagala Washington Wizards z 99:95, je tudi Miami ostal brez izločilnih bojev za prvaka.

Washington je še sedem minut pred koncem še vodil z devetimi točkami razlike (70:61), vendar je gostiteljem uspelo priti do podaljška. V prvem sta ekipi skupaj dosegli osem točk, sledil pa je drugi podaljšek, v drugem pa sta C. J. Miles (25 točk) in George Hill (24)), slednji je bil z desetimi podajami in devetimi skoki prvi mož tekme, nanizala sedem točk za delni izid 7:2. V zadnji min uti sta tekmo odločila David West s štirimi točkami in Hill s trojko pol minute pred koncem.

V tretji tekmi večera je ekipa Boston Celtics premagala Toronto Raptors s 95:93.

Memphis Bena Udriha se je v končnico prebil že pred časom.