ue
ue
20.04.2022 17:27:31

'DAJ VEN TEGA SMRADA!' Na torkovi tekmi eurocupa skoraj prišlo do incidenta, POSNETEK VSE POKAZAL! Potem je igralec ... (video)

Navijač je med minuto odmora torkove tekme eurocupa prišel do klopi.

Ne le Cedevita Olimpija, v torek je svojo tekmo osmine finala eurocupa igrala tudi Budućnost. Črnogorci so gostovali pri Andorri in izgubili s 74:64. Eden od razlogov za izpad je bilo to, da je imel trener Aleksandar Džikić premalo razpoloženih igralcev v napadu, najboljši posameznik Justin Cobbs denimo sploh ni dosegel niti točke.

In prav Cobbs je bil v eni od minut odmora v tretji četrtini tarča enega od maloštevilnih pristašev Budućnosti v dvorani. Spustil se je po tribuni in prišel čisto za klop črnogorske ekipe, tam pa zavpil: "Daj ven tega smrada!", misleč na ameriškega branilca. Trener Džikić je navijača ignoriral, ne pa tudi Cobbs, ki je očitno približno doumel, kaj želi navijač. Takoj se je vstal in želel obračunati z njim, mirili so ga igralci in Džikić.