12.12.2021 12:05:49

KRALJ! Kako mu to uspeva? Kako to sploh opazi? JOKIĆ navdušil Balkan, o tej podaji govorijo vsi! (video)

Nikola Jokić se je spet izkazal na tekmi lige NBA.

Ekipa Denver Nuggets je v severnoameriški košarkarski ligi NBA v San Antoniu premagala Spurs s 127:112. Slovenski reprezentant Vlatko Čančar je za zmagovite goste igral štiri minute in v tem času zgrešil oba meta, v statistiki pa je imel še eno ukraden žogo.

Daleč najboljši igralec tekme v San Antoniu je bil Srb Nikola Jokić, ki je za zmago prispeval 35 točk, 17 skokov in osem podaj. Markus Howard je dodal 21 točk, Monte Morris 19, Bones Hyland in Aaron Gordon pa po 16. Jokić je ob dvojnem dvojčku dobil tudi tehnični napaki, a ni bil izključen, ker druge ni dobil zaradi nešportne poteze, ampak ker se je "obesil" na obroč med zabijanjem v začetku tretje četrtine pri vodstvu s 83:56.

Denver ima sedaj polovični učinek s po 13 zmagami in porazi ter je na sedmem mestu zahodnega dela lige, mesto nižje je z istim številom izgubljenih tekem in eno zmago manj Dallas.

Če se vam posnetek spodaj ne prikaže, potem si ga lahko ogledate tudi na TEJ POVEZAVI.