bk
30.08.2015 20:11:52

Prvi gol za Jegliča

Slovan iz Bratislave do visoke zmage.

V razširjenem ruskem tekmovanju je CSKA Jana Muršaka ta konec tedna utrpel prvi poraz v sezoni. Tokrat so Moskovčani igrali na Finskem, Jökerit pa je bil boljši s 3:0. Naš napadalec je igral skoraj 19 minut, od napadalcev je bil na ledu več le Aleksander Radulov. Jan je trikrat streljal na gol in dobil 14 od 25 sodniških metov.

Slovan je ta konec tedna enkrat zmagal in izgubil. V petek je bil v Bratislavi z 1:0 boljši Habarovsk, Roka Tičarja spet ni bilo v postavi, Žiga Jeglič pa je igral 18 minut, v katerih je dobil štiri od šestih sodniških metov. Slovan se je bolj izkazal danes, ko je doma s kar 6:0 premagal Novokuzneck. Slovenca sta blestela. Jeglič je v 15 minutah in pol zadel in podal, Tičar pa je v 14 minutah dvakrat podal.

Medveščak je v petek v Doma sportova s 3:1 premagal Novokuzneck, vratar Gašper Krošelj je bil v postavi, a gola medvedov ni branil. Včeraj je tekmo, ko je Medveščak s 4:2 premagal Novosibirsk, spremljal s tribune.