bk
06.04.2015 14:50:58

Vstopnica za CSKA - SKA 400 evrov

V finalu zahodne konference lige KHL vrelišče na vrhuncu.

Ta konec tedna je v ligi KHL postal znan prvi veliki finalist. To je Bars iz Kazana, ki je s 4:1 v zmagah v finalu vzhodne konference odpravil Sibir iz Novosibirska.

Kdo se bo za Gagarinov pokal boril z Barsom, pa bo jasno postalo v torek, saj bo v zahodni konferenci odločala sedma tekma.

ska cska vszi

V nedeljo je namreč SKA v St. Peterburgu še tretjič zapored premagal CSKA Jana Muršaka. Moštvo, kjer igra Ilja Kovaljčuk je na šesti tekmi slavilo z 2:1 po podaljšku, zmagoviti zadetek je v 70. minuti dosegel Patrick Thoresen

Slovenski reprezentant je tokrat igral dobrih 16 minut in pol, dvakrat je streljal na gol in dobil šest od 11 sodniških metov.

V Rusiji za boj dveh hokejskih velikanov velja izredno zanimanje, že za šesto tekmo je bilo treba za vstopnico na črnem trgu odšteti tudi 400 evrov, koliko bo treba denarnice odpreti šele za karto za sedmo tekmo, ki bo v torek v Moskvi.