bk
bk
17.11.2014 14:31:20

Jegličeva podaja premalo

Nedeljski večer je v razširjenem ruskem tekmovanju poskrbel, da se je veselil le en slovenski hokejist.

CSKA Jana Muršaka je prišel še do ene visoke zmage, Moskovčani so na domači ledeni ploskvi z 8:2 premagali Severstal.

Hitri Mariborčan se tudi tokrat ni vpisal med strelce in podajalce. Igral je 16 minut in pol, trikrat je streljal na gol, dobil deset od 14 sodniških metov, uspešno končal dva naleta, nad njim pa je bil storjen tudi en prekršek.

Z nogometnim izidom pa so izgubili hokejisti Slovana, v Helsinkih so klonili z 1:2.

Žiga Jeglič, ki je igral dobrih 16 minut, je v 49. minuti v power playu podal za znižanje zaostanka na 1:2, z Rokom Tičarjem pa sta se tokrat vpisala tudi v statistične podatke o kaznih, oba sta morala enkrat na hladno.
Tičar je igral slabih 18 minut, dvakrat ustrelil na gol Jokerita, dobil pa je še tri od 11 sodniških metov.

Medveščak je brez Marcela Rodmana v Domu sportova proti Vitjazu izgubil s 3:6.

Slovan nov obračun čaka v torek, ko ga bo gostil Mitiši, v sredo se bo CSKA boril v Čerepovcu, medvedi pa bodo doma igrali z Dinamom iz Minska.