31.10.2014 08:54:47

Tičar in Jeglič nista samo igrala (video)

vszi

V četrtek so na ledene ploskve v ligi KHL na led stopili trije Slovenci.

CSKA Jana Muršaka se je na gostujoči turneji včeraj ustavil v Nižnjem Novgorodu, katerega pa je s soigralci zapustil s porazom 0:3. Prvič v tej sezoni se Moskovčani niso vpisali med strelce, čeprav so kar 35-krat ustrelili na gol, Torpedo je streljal 19-krat.

Petkrat je domačega vratarja poskušal prelisičiti tudi Mariborčan, ki je igral slabih 20 minut. Dobil je dva od petih sodniških metov ter uspešno končal štiri nalete s telesom.

Na isti večer pa se nista veselila niti Rok Tičar in Žiga Jeglič, ki sta v Bratislavi s soigralci morala z 2:3 položiti orožje pred Novosibirskom.

Rok je igral 15 minut in pol, dobil šest od desetih sodniških metov, dvakrat streljal in moral enkrat na kazensko klop, ravno takrat pa so gostje v power playu dosegli odločilni zadetek za zmago.

Žiga je na ledu preživel 13 minut ter dvakrat streljal na gol.

Tekmo je med drugim zaznamoval tudi pretep, v katerega sta bila vpletena tudi naša reprezentanta, kaj se je zgodilo, pa si lahko ogledate v posnetku.