bk
22.10.2014 19:21:20

Prvi gol tudi za Tičarja (video)

Slovan je danes s 3:1 slavil v Nižnekamsku.

Bratislavski Slovan je prišel do sedme zmage v tej sezoni. Slovaki so se veselili na ledu v Nižnekamsku, kjer so slavili s 3:1.

Tekmo si bo v lepem spominu ohranil Rok Tičar, ki je po lepi akciji dveh igralcev na enega skupaj z Žigo Jegličem v 25. minuti dosegel svoj prvi gol v tem tekmovanju. S tem je postal četrti Slovenec, ki je zadel v ligi KHL.

Na ledu je Rok preživel slabih 14 minut, v tem času trikrat streljal na gol, dobil štiri od 11 sodniških metov in moral enkrat na kazensko klop.

Žiga je prav tako igral slabih 14 minut, strela ni vpisal v statistiko, je pa blokiral en strel, izgubil dva sodniška meta in zelo lepo in natančno podal - med nogami branilca - pri Rokovem zadetku.

Medveščak je brez Marcela Rodmana v Toglijatiju izgubil z 1:2.

V četrtek bo Jan Muršak in njegov CSKA gostil Jekaterinburg, Bratislava bo v petek igrala v Toglijatiju, Medveščak pa v Nižnekamsku.