su
su
15.12.2021 13:21:08

ULALA! Vrhunska NAPOVED za tekmo! Vozil je kot BLISK in zdaj bi lahko bil...

Danes in jutri sta na sporedu dva treninga smuka za tekmi svetovnega pokala, ki bosta na sporedu v petek in soboto.

Val Gardena in slovita proga Saslong. Proga samo za največje junake in najbolj hrabre smučarje. Na prvem treningu je bil najhitrejši, razred zase 'nori' Američan Ryan Cochran-Siegle, pred Švedom Felixom Monsenom (+0,90), na tretjem mestu pa je bil še drugi 'norec' Francoz Johan Clarey (+0,91). Četrti najhitrejši na prvem treningu pa je bil v tem trenutku najboljši slovenski smukač Marborčan Boštjan Kline. Progo je odpeljal odlično in za drugim in tretjim zaostal le za desetinko. Kline je bil precej boljši od slovitih imen kot so - Kilde, Paris, Feuz, Franz, Mayer... Drugi najboljši Slovenec je bil Martin Čater na 26. mestu (za Klinetom je zaostal sekundo in pol), sledil je Miha Hrobat, ki je bil še sekundo počasnejši od Čatra, mladi Nejc Naraločnik pa je bil še sedem desetink za Hrobatom.