14.09.2018 18:46:24

VROČICA NARAŠČA! Slovenski odbojkarji TAKOLE opravili z drugo oviro, FIRENCE VABIJO!

Fivb.org

Slovenska reprezentanca je po Dominikanski republiki premagala še Japonsko.

Slovenski odbojkarji so si sicer privoščili izgubo drugega niza, s katerim so Japonci prišli do izida 1:1, toda šlo je le za manjši padec zbranosti na tekmi, na kateri slovenska zmaga ni bila nikoli vprašljiva. Slovenci so igrali odlično, v prvem in tretjem nizu slavili zanesljivo, v četrtem pa nasprotnike celo povsem povozili. Ta niz se je končal z neverjetnih 25:13.

Slovenija bo po zmagi 3:1 jutri igrala proti Belgiji, nato pa prideta poslastici, za kateri se resnično splača odpotovati v bližnje Firence. V ponedeljek bo Slovenija igrala proti Argentini, v torek pa pravcati spektakel v prepolni dvorani proti gostiteljem turnirja.