ou
28.12.2015 21:17:02

Calcit gladko do zmage

Arsen Perić

Odbojkarji Calcita Volleyballa so na turnirju srednjeevropske lige v Myjavi na Slovaškem s 3:0 (14, 13, 17) premagali avstrijsko ekipo Amstetten.

Kamničani so v nedeljo na turnirju v Myjavi s 3:2 premagali domači Spartak, veliko lažje delo pa so imeli na današnjem obračunu z avstrijskim Amstettnom, ki je na svojem prvem letošnjem turnirju v Ljubljani brez dobljenega niza izgubil proti ACH Volleyju, zato pa je v drugi tekmi s 3:0 premagal Mladost iz Kaštele. Proti slovenskim podprvakom so bili danes, podobno kot predlani v pokalu challenge, brez možnosti za zmago, tekme je bilo konec po le 70 minutah igre.

Calcit Volleyball - Amstetten 3:0 (14, 13, 17)
* Mestna športna dvorana, gledalcev 140, sodnika: Kovar in Gall (oba Češka).
* Calcit Volleyball: Renko, Hribar, Novljan 6, Štalekar, Vidmar 8, Štembergar Zupan 15, Brulec, Lakner 9, Kotnik 7, Ž. Štern, Videčnik, Konjedic 3.
* Amstetten: Landfahrer 10, Tröthann 9, Živanović, Kriener 1, Gajdek, Scheucher 1, Meissner, Ichovski 3, Jurkovics 3, Zipper 2, Kreuziger.